1 2 3 4 5 6

AKP millet vekilimiz Sayın, Süleyman SOYLU Beyefendi'nin Çayyolundan, Çankaya Park oran sitesine taşınma işlemini firmamız yapmıştır.


Koç nakliyat araç filosu, ev ve büro eşyası taşıma standartlarına uyumludur.


Çankaya Nakliyat

KOÇ NAKLiYAT Ankara ilinde ev taşıma, ofis taşıma ve diğer nakliye aktivitelerinde hizmet veren bir kuruluştur. Sektörde kaliteli özenli iş yapan kuruluşların arasında yerini almıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firmamız, güncel nakliye sistemlerinden anında haberdar olup, faaliyet alanında ilklere öncülük yapmaya devam etmektedir.

Çankaya da bir çok irili ufaklı evden eve nakliyat firması hizmet vermektedir. Çankaya, nakliye firmaları açısından kahir üstünlüğe sahiptir. Nakliyat firmalarının bu kadar çok olduğu çankaya ilçesinde, iyi firmalar olduğu gibi haliyle işinde yeterlilik gösteremeyen firma sayısı da çoktur. Yeterliliği olmayan firmaların çok olmasıda, Çankaya firmalarının güveni ni yüzde olarak azaltmaktadır.

KOÇ NAKLiYAT Müşterilerinin eşyalarını değil, değerlerini taşıdığı için, kaliteli hizmet anlayışını devamlı yukarıya taşımaya devam etmektedir.

Nakliye işinizi stress içinde değil, bir tatil havasında yapmanızı sağlıyoruz.