1 2 3 4 5 6

KOÇ Evden eve nakliyat Paketleme

1 - Paketleme Servisi :

Yeni evinizdeki herşeyi düzenliyoruz. Eşyalarınızı yerli yerine yerleştiriyoruz. Yeni evinizdeki, tüm montaj ve bağlantılar yapılmış olarak sizin evinize gelmenizi bekliyoruz. Yataklarınız hazırlanmış. Mutfaktaki, buzdolabınız, çamaşır makineniz, fırınınız faal halde ve çalışır duruma getirilmiş olarak sizi bekliyor.

2 - Paketleme Servisi :

İkinci tip paketleme hizmetimizdeki paketleme, taşınma gününden bir gün önce yapılır. Bu durumda taşınmadan bir önceki gün yapılacak paketleme işlemimizde, firmamız paketleme elemanlarmız evinizde çalışmaya başlarlar. Tüm eşyalarınızı cinslerine ayırmak sureti ile sınıflandırırlar. Süs eşyalarınız, cam sınıfı eşyalarınız, kitaplarınız, lambalarınız, oyuncaklarınız, yoğunluğu ve miktar olarak gerekli ambalaj kutuları vasıtasıyla paketlenirler.

Tüm süs eşyalarınız, kırılacak özellikte olan diğer eşyalarınız, tablolarınız durumuna özelliğine göre dikkate alınarak korunurlar. Bu sistemde sizin paketlenmesini istediğiniz bütün eşyalar paketlenir. İstemedikleriniz paketlenmez. Bütün paketleriniz numaralanır ve yeni evinizdeki oda numaraları ile eşya nevileri kutular üzerine yazılır.

Evden Eve Nakliyat | Paketleme | Asansörlü Nakliyat | Depolama